telefon kontaktowy
608 383 224
Formularz
kontaktowy

O firmie

powrót

Biuro Obsługi Nieruchomości "Forum" istnieje na rynku od 2009 roku. Działamy w szeroko rozumianej branży nieruchomości, świadcząc usługi mające na celu kompleksową obsługę budynków. Nasza domeną jest zarządzanie i administracja nieruchomościami oraz utrzymanie czystości wszelkiego typu obiektów takich jak biura, budynki zamieszkania zbiorowego, hale magazynowe i przemysłowe. Sporządzamy również świadectwa charakterystyki energetycznej, posiadając do tego stosowne uprawnienia.

Wyróżnia nas duże doświadczenie, dzięki współpracy z firmami projektowymi, budowlanymi, agencjami nieruchomości czy Wspólnotami Mieszkaniowymi. Potrafimy więc dla każdego Klienta dobrać najlepsze usługi, które pozwolą sprostać jego oczekiwaniom i dokładnie trafią w potrzeby. Biorąc pod uwagę ogromną konkurencyjność na rynku nieruchomości, usługi świadczymy w konkurencyjnych cenach oraz sprawnie wykonujemy wszelkie zlecenia, dbając o najwyższą jakość współpracy.

Jesteśmy rzetelni i terminowi. Szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów. Zapewniamy najlepszą obsługę nieruchomości, wypełniając sumiennie powierzone nam zadania. Możecie Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i fachowe doradztwo w każdej kwestii.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.